Robert Křesťan & Druhá Tráva – Živě v Telči

Parlophone, 2012 1. Ossian (Holy Wells of Ireland) 2. Ossian – instr. 3. Letní romance 4. Pendl do Betléma 5. Marcipán z Tolada 6. Řada snů (Series of Dreams) 7. Zas padne noc 8. May Morning Dew/Tribute to Peadar O´Donnel 9. Každé zrnko písku (Every Grain of Sand) 10. Ještě není tma (Not Dark Yet) 11. Dívka ze severu (Girl of Yankee Power) 12. Seňora (Seňor – Tales of Yankee Power) 13. Telegrafní cesta (Telegraph Road) 14. Wayfaring Stranger 15. Mississippi

Read more about Druhá tráva in PROJECTS

Live záznam koncertu v Telči pořízený letos v létě. Zachycuje většinou autorské písně Roberta Křesťana, ale i písně Boba Dylana a skladbu Telegraph Road v úpravě Druhé trávy. Všechny české texty napsal také R. Křesťan. V několika písních hostuje na elektrickou kytaru americký muzikant Steve Walsh, mj. též producent posledního alba Druhé trávy Marcipán z Toleda.
V limitované 2CD edici vycházejí spolu s telčským koncertem nahrávky z vystoupení, která skupina odehrála vloni v rámci oslav 20. Výročí svého založení s několika hosty. Z nich je třeba jmenovat zejména Američany Charlieho McCoye, Petera Rowana a dále Katku Garcia.

DT_zive_v_telci